Skip to main content
Bili Beron

KRAĐA U MORAČI: Beronu lupili šamar, sudije su uradile nešto neverovatno! (VIDEO)

U toku je četvrta utakmica finalne serije ABA lige.

Crvena zvezda vodi protiv Budućnosti na poluvremenu rezultatom 38:35, a zašto vođstvo gostiju nije ubedljivije zaslužne su sudije.

NEVEROVATNO: Vođa navijača Budućnosti uzeo mikrofon, pa Varvarima izdao ŠOKANTNO naređenje

MIJAILOVIĆ JE BIO U PRAVU: Sjajne vesti stižu za Partizan iz Evrolige!

SKANDALČINA: Strašno je šta rade BAHATI navijači Budućnosti, a o reakciji SUDIJA će se tek pričati

Arbitri u poslednjem minutu nisu svirali klasičan faul nad Bilijem Beronom, pošto mu je Noris Kol udario šamar i pogodio ga u oko

Međutim, nije svirana lična greška, već koraci koje je američki bek potom napravio, pa je Budućnost u poslednjoj sekundi čudnovatom trojkom Erla Klarka smanjila na samo minus tri, 35:38.

Pogledajte kako izgleda danska teniserka Karolina Voznijacki.