Utorak 19. mar 2024.
Milan Tomić

MILAN TOMIĆ: Kontrolisali smo celu utakmicu (FOTO)

Nastavlja se Zvezdin niz.

Crvena zvezda je savladala Megu na gostovanju u Sremskoj Mitrovici sa 78:68 u okviru 11. kola ABA lige.

Crveno-beli su upisali 11. uzastopni trijumf u regionalnom takmičenju i suvereno drže prvu poziciju na tabeli nakon prvog dela sezone.

NEVEROVATNO: Zvezdin fudbaler RUŽNIM rečima ZAPALIO internet! Društvene mreže gore! (VIDEO)

Milan Tomić
Milan Tomić

USPELA PROMENA TRENERA: Zvezda slavila protiv najbolje plasiranog srpskog tima u regionu (FOTO)

Strateg srpskog šampiona Milan Tomić istakao je da su njegovi izabranici kontrolisali utakmicu i čestitao im je na uspešnom prvom delu sezone.

- Čestitao bih svojim igračima na dobroj utakmici jer mislim da smo stvarno kontrolisali utakmicu tokom svih 40 minuta. U poslednjoj četvrtini Mega je došla na šest razlike, ali smo odmah odreagovali. Znali smo da Mega ide na skok u napadu, a na ovoj utakmici su uspeli da uzmu samo osam ofanzivnih skokova. Jedini problem koji smo imali je branjenje igre u tranziciji tokom čitave sredine, ali kako sam i govorio igračima, utakmica ne može da se završi 0:0. Negde ćeš dobiti lake poene, ali generalno sam zadovoljan igrom. Čestitao bih mojim igračima i veoma sam zadovoljan što smo nakon prvog dela sezone u ABA ligi na prvoj poziciji i tako treba i da ostane - rekao je Tomić

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.