20°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

NBA: Bobanov šou za devet minuta nije bio dovoljan za pobedu, novi poraz Finiksa (VIDEO)

26.03.2019. 07:58
Boban Marjanović
Boban Marjanović / Izvor: Reuters

Odigrane su samo četiri utakmice protekle noći.

Protekle noći u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu odigrana su samo četiri meča, a Srbi nisu imali razloga za slavlje pošto su Boban Martjanović sa Filadelfijom i Igor Kokoškov sa Finiksom pretrpeli poraze.

POVREDIO JE KOLENO: Pojavile se NOVE informacije u vezi Reglanda... (FOTO)

OGLASIO SE OSTOJA MIJAILOVIĆ: Mi smo GOSPODA, nećemo u MORALNO blato kao neki (FOTO)

ŠTA JE BOL ZA NOVICU: Veličković ne ŽELI da propusti REVANŠ protiv Zvezde (FOTO)

Seventisiksersi su na Floridi poraženi od Orlando Medžika iako su na poluvremenu imali tri poena prednosti. Magični su proradili u drugom poluvremenu, posebno u trećoj četvrtini koju su dobili sa 15 poena prednosti, a do pobede su ih predvodili Nikola Vučević sa 28 poiena i 11 skokova, dok je Evan Furnije postigao 24. U Filadelfiji je Džoel Embid imao dabl-dabl učinak od 20 poena i 10 skokova, a Tobajas Heris postigao je 15 poena. Boban Marjanović je na parketu proveo samo devet minuta, ali mu je i to bilo dovoljno za učinak od po šest poena i skokova i po jednu asistenciju i blokadu.

Finiks Sansi Igora Kokoškova otišli su na noge Juti Džez i po očekivanju doživeli ubedljiv poraz. Od starta je bilo jasno da Sunca nemaju šta da traže u Solt Lejk Sitiju, a Juta je na poluvremenu imala dvocifrenu prednost 62:43. Na kratko je Finiks pokazao znake života u trećoj deonici predvođen nezaustavljivim Devinom Bukerom, ali je to bilo malo za raspoloženog domaćina. Rudi Gober završio je sa dabl-dabl učinkom 27 poena i 10 skokova, dok su po 18 poena dodali Derik Fejvors i Riki Rubio. Buker je sa 59 poena bio daleko najbolji u Finiksu i jedni dvocifreni dok je Deandre Ejton postigao devet poena.