NESHVATLJIVA GREŠKA TEODOSIĆA: Potez koji je presudio Zvezdi u Barseloni (VIDEO)

10.11.2023. 23:13
Miloš Teodosić
Miloš Teodosić / Izvor: Foto: TwitterPrintscreen/@euroleague_time

Ovo niko od njega nije očekivao...

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Barselone u gostima rezultatom 86:81, u utakmici sedmog kola Evrolige.

TRENER BARSE POHVALIO ZVEZDU: Oni su odličan tim, očekivali smo ovakvu utakmicu Rodžer Grimau

TRENER BARSE POHVALIO ZVEZDU: Oni su odličan tim, očekivali smo ovakvu utakmicu

"NE SME DOBITI VIŠE NI MINUT, VEČERAS RASKID UGOVORA": Delije se obrušile na njega zbog poraza u Barsi (TVITOVI)Šabaz

PROPUŠTENA VELIKA ŠANSA: Barsa je "nudila" Zvezdi pobedu, ali je crveno-beli nisu uzeliBarselona - Crvena zvezda

Nudlila se Barselona Zvezdi sve vreme, ali šampion Srbije nije znao da uzme poklon. Ispoljio je ponovo iste slabosti kada se "lomi" rezultat.

Navijači su najveću buku podigli oko toga da je čovek sa lošim odlukama i katastrofalnom odbranom bio Šabaz Nejpir, koji se i našao na udaru u komenatarima nakon ovog susreta.

Međutim, ima i onih koji uz njega na ovu neslavnu listu uvrštavaju i Miloša Teodosića, i to upravo zbog ovog poteza.