NJEGOV SAVET ĆE MNOGO ZNAČITI: Ivanović otkrio Zvezdi kako da izbaci CSKA

08.02.2018. 21:29
Branislav Ivanović
Branislav Ivanović / Izvor: Profimedia

Kapiten Srbije dobro poznaje Moskovljane.

Crvena zvezda je protiv Zenita u Antaliji imala generalnu probu na pripremama za prolećni deo sezone. Ruski tim bio je test pred prvi meč osmine finala Lige Evrope protiv CSKA iz Moskve, a crveno-beli su poraženi sa 1:0. U timu Zenita nije bilo kapitena reprezentacije Srbije Branislava Ivanovića koji se oporavlja od povrede, ali je uspeo da skenira tim Vladana Milojevića tokom 90 minuta meča i imao je šta da posavetuje igrače Zvezde.

UŽURBAN DAN U ZVEZDI: Potpisana tri igrača, ali je bilo i odlazaka (FOTO)

MEDIJI U GANI POTVRDILI: Kinezi se interesuju za Boaćija (FOTO)

- Zvezda izgleda dobro, kao ozbiljna ekipa. Vidi se da igra timski, organizovano u odbrani i na kontranapad. Pokazalo se da ovom igrom može da stigne do rezultata. Moraće da budu agresivniji nego što su bili protiv nas, naročito u poslednjoj trećini terena, da pokažu više htenja i želje. Igra se 180 minuta, mislim da Zvezda može da postigne gol i onda će imati šanse - rekao je Ivanović predstavnicima medija u Antaliji.

Kada je u pitanju recept koji bi Crvenoj zvezdi mogao da donese uspeh u dvomeču sa Moskovljanima, Ivanović je upozorio na najveću opasnost.

- CSKA je nezgodan kad otvori protivnika, jer iz kontre može da postigne još koji gol. Opasniji su na strani nego kod kuće. Jako su dobri, igraju zajedno, jesenas nisu bili ubojiti jer nisu imali rasnog napadača. Sada su vratili Musu, videćemo kako sve funkcioniše. Ozbiljna su ekipa, biće Zvezdi jako teško, ali imaće svoje šanse - dodao je Ivanović.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.