POGLEDAJTE NAJBOLJE POTEZE: Zvezda raznela Mornar - Ročesti BEZ promašaja za tri! A tek ZAKUCAVANJA... (VIDEO)

18.10.2020. 22:24
Tejlor Ročesti i Emanuel Teri
Tejlor Ročesti i Emanuel Teri / Izvor: Foto: Twitter/kkcrvenazvezda - Arena sport printscreen
Ubedljivi crveno-beli...

U trećem kolu ABA lige igrale su dve neporažene ekipe - Crvena zvezda dočekala Mornar iz Bara pred praznim tribinama beogradske hale "Aleksandar Nikolić" i trijumfovala 93:62.

DUGO SU GA ČEKALI: Teri zverski zakucao - vidite egzibiciju protiv Mornara u režiji Voldena! (VIDEO)

STARA PESMA SA NOVIM IZVOĐAČIMA: Ročesti i Teri za još moćniju Zvezdu na Jadranu

ANALIZA KOJA ĆE ZAPALITI FUDBALSKU SRBIJU: Sudijski ekspert o penalu i korneru za Zvezdu (VIDEO)

Trener crveno-belih, Saša Obradović, konačno je mogao da računa na sve igrače.

U tim Zvezde napokon je stigao i Emanuel Teri, jedno od poslednjih pojačanja, koji je pauzirao zbog pozitivnog nalaza na korona virus.

A u tim se vratio i ljubimac navijača Zvezde, Tejlor Ročesti. Ovo je njegov debi u drugom mandatu u crveno-belom i odmah je krenuo jako - već u prvom poluvremenu je postigao sedam poena uz šut za tri poena - 2/2! Na to je dodao i dve asistencije.

Ročesti je do kraja utakmice ostao na sedam poena, ali je na svoj konto ukupno upisao i sedam asistencija za nešto više od 17 minuta koliko je proveo na parketu.

Čak četvorica igrača crveno-belih bila su "dvocifrena": Lojd 16 (7 asistencija), Davidovac 13, Hol 12 (5 asistencija) i Kuridža 11, dok je kod Mornara to samo uspelo za rukom Džejkobu Pulenu koji je upisao 12 poena.

Pogledajte pregled najzanimljivijih poteza na utakmici - zakucavanja Terija, trojke Ročestija