09.02.2017. 22:41
Dejan Radonjić
Dejan Radonjić / Izvor: MN Press

Moskovljani savladali Crvenu zvezdu.

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju aktuelnom šampionu Evrope 102:80 čime su nastavili niz neuspeha na svim frontovima. Trener crveno-belih Dejan Radonjić čestitao je moskovskom CSKA na pobedi i istakao da je protivnik napravio prednost u prvom poluvremenu a kasnije samo iskontrolisao meč.

VELIKA GUŽVA: Kvinsi Miler igrao za Zvezdu, pogledajte kako SADA izgleda tabela Evrolige! (FOTO)

- Čestitam CSKA na pobedi. Odigrali su veoma dobro, ofanzivno i defanzivno. Na početku utakmice odigrali su odlično u napadu. U prvom kvartalu su promašili jedan šut za tri poena nakon sedam uzastopnih pogodaka - kazao je Radonjić.

A NA TVITERU: NEVEROVATNA reakcija Delija posle poraza od CSKA (FOTO)

Aktuelni šampion Evrope je u prvom poluvremenu šutirao jednako dobro za dva i za tri poena, pa je za dvadeset minuta ubacio 58 poena najboljoj odbrani u Evroligi.

OVO NIJE SLUČAJNO: Navijači CSKA su na OVAJ način PROVOCIRALI košarkaše Zvezde (FOTO)

- Stekli su prednost i nastavili da igraju jako dobro. Kontrolisali su utakmicu u drugom poluvremenu. Napadački su odigrali dobro protiv najjače odbrane u Evroligi i to je bilo to - zaključio je Radonjić.