16°C
17.05.2024.
117.105
107.8514

VILO SE KOLO U VISKONSINU: Jokić sa oduševljenjem ispratio šou na poluvremenu (VIDEO)

31.01.2022. 09:23
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Profimedia

Denver ubedljiv protiv Milvokija.

Denver Nagetsi uspeli su u gostima da savladaju Milvoki Bakse 136:130, a posebno je bilo zanimljivo na poluvremenu te utakmice kada se u dvorani zagigralo srpsko kolo.

KAO NA IGRICI: Nikola Jokić u ponižavanju ŠAMPIONA postavio REKORD sezone (VIDEO)

U CRVENOJ ZVEZDI ODLUČILI: Cirbes ostaje do kraja sezone (FOTO)

SEDMA U NIZU: Atlanta slomila Lejkerse u poslednjoj četvrtini, Bogdanović odigrao dobar meč

Pošto je 30. januara u Viskonsinu, odakle su Milvoki Baksi, bilo ''Veče srpske baštine'' Nikola Jokić je imao priliku da igra pred velikim brojem srpskih navijača i onome što je priredio na poluvremenu Srpski folklorni ansambl ''Šumadija''. Najbolji igrač Denvera priznao je posle meča da je uživao u svemu.

- To mi mnogo znači, Srbi su Srbi i uvek su ovde bili dobri prema meni, volim da igram pred srpskim navijačima, to je velika čast i veliko zadovoljstvo za mene. Video sam zastave, čuo svoj jezik, navijanje na srpskom, to je uvek lepo - rekao je Jokić.

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.