BIĆE LUDILO: Na pragu je NOVI večiti derbi

22.05.2019. 18:37
Delije u Pioniru
Delije u Pioniru / Izvor: MN Press

Svi su čekali na ovo.

Vaterpolisti Crvene zvezde su posle pobede u revanšu protiv Radničkog (11:4) postali pvi finalisti plej ofa prvenstva Srbije.

Pre nekoliko dana Zvezda je u Kragujevcu slavila 8:7 a danas je posle bolje igre izborila drugi trijumf i plasman u finale.

PATI OD DEPRESIJE: Bila je PLIVAČKA zvezda! Osvojila je 20 zlatnih medalja, a sa 22 se penzionisala

Trojica Delfina APSOLUTNI rekorderi

Crvena zvezda - Radnički 11:4 (2:0, 3:3, 2:1, 4:0)
Bazen: Milan Gale Muškatirović. Sudije: Raković i Anđelić. Isključenja: Crvena zvezda 16, Radnički 9. Peterci: Crvena zvezda 4 (4).
CRVENA ZVEZDA: Kralj, Tankosić 1, Maksimović 1, Bursać 1, Perković, Vasić 2, Bitadze, Milojević 1, Ilić 1, Popović 1, Šulc 2, Radović, Todorovski, Kovačević 1. Trener: Filipović.
RADNIČKI: Dobožanov, Pljevančić 1, Ganić, Radovanlija , Tanasijević, Panić 1, Žulum, Stanković, Gusarov, Frolov 1, Tomašević 1, Đerković, Đorđević. Trener: Stevanović.

Protivnik crveno-belima u duelima za titulu biti bolji iz duela Šabac - Partizan. U prvom duelu na Banjici crno-beli su napravili iznenađenje i slavili sa 8:7, ali šapčani pred svojom publikom su veliki favoriti.

Pogledajte kako izgleda Dragana Rukavina, supruga Antonija Rukavine.