STRELJAŠTVO: Dve medalje za Srbiju na turniru u Dortmundu

16.03.2024. 19:37
Lazar Kovačević
Lazar Kovačević / Izvor: MN Press

Lazar Kovačević i Teodora Vukojević na pobedničkom postolju.

Srpski reprezentativac u streljaštvu Lazar Kovačević osvojio je danas bronzanu medalju u gađanju vazdušnom puškom na turniru u Dortmundu.

AKO SE PO JUTRU DAN POZNAJE… Rukometaši Srbije dobili Poljsku na debiju selektora RojevićaBoris Rojević

KONOR MEKGREGOR ZABRINUT ZA TAJSONA: Prebiće ga Džejk Pol!Konor Mekgregor, Džejk Pol i Majk Tajson

KONOR MEKGREGOR ZABRINUT ZA TAJSONA: Prebiće ga Džejk Pol!

Rukometaši Srbije imaju dobre šanse da prođu kvalifikacije za EP 2026Muška rukometna reprezentacija Srbije

Rukometaši Srbije imaju dobre šanse da prođu kvalifikacije za EP 2026

U finale se plasirala i Teodora Vukojević, koja se izborila za peto mesto vazdušnom puškom u ženskoj konkurenciji.

Kovačević je u kvalifikacijama zauzeo treće mesto u konkurenciji 52 strelca. Ispred njega su bili Indijci Babuta i Patil. U finalu, Babuta je osvojio zlato, Patilu je pripala srebrna medalja, a Kovačeviću bronzana medalja.

Teodora Vukojević je u kvalifikacijama ženskog takmičenja bila druga sa 633,4 kruga. Zlatnu medalju je osvojila Indijka Ramita.