LIGA ŠAMPIONA: Olimpijakos prejak za Novi Beograd

09.11.2021. 21:20
Vladimir Vujasinović
Vladimir Vujasinović / Izvor: MN Press

Slavlje gostiju.

Vaterpolisti Novog Beograda poraženi su u svom bazenu od Olimpijakosa sa 9:12 (2:4, 3:2, 0:4, 4:2).

KUP PREDSEDNIKA: Sebić peti u Vroclavu

TUGA ZA SRPSKI SPORT: Preminuo jedan od najvećih bokserskih velikana Srbije

SPEKTAKL: Filip Filipović ponovo u Beogradu, Vujasinović spremio zamku

Olimpijakos je odlično počeo meč, poveo sa 4:2 posle prve četvrtine, da bi u drugoj imao plus četiri (6:2), ali su dobrom serijom izabranici Vladimira Vujasinovića smanjili na 5:6 pre poluvremena.

Presudna je bila treća četvrtina, u kojoj je gost vodio sa 10:5 i time faktički obezbedio trijumf. Poslednju deonicu rešio je domaćin u svoju korist, ali nedovoljno da se izbegne poraz.

Golove za Novi Beograd, postigli su: Nika Šušiašvili tri, Duško Pijetlović dva, Dušan Mandić, Nikola Jakšić, Angelos Vlahopulos, Viktor Rašović po jedan. Kod Olimijakosa, Konstantinos Genidijunas je postigao četiri, Filip Filipović i Hrisovalentis Hrisopatis po tri, Janis Fontulis dva gola.

U narednom kolu, Novi Beograd gostuje ekipi Jadrana iz Splita, dok će Olimpijakos gostovati ekipi Ferencvaroša.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage