fbpx
Skip to main content
Odbojkašice Srbije

NOVI RASPORED: Evo kada možete gledati Srpkinje u borbi za MEDALJU!

Foto: MN Press
Na startu protiv Dominikanske Republike.

FIVB je objavio novi raspored utakmica na turniru XXXII Olimpijskih igara 2020. u konkurenciji odbojkašica, koji će se odigrati od 25. jula do 8. avgusta 2021. u Arijake areni u Tokiju. Seniorke Srbije odigraće prvi meč u A grupi protiv Dominikanske Republike u nedelju, 25. jula od 7.20 časova po našem vremenu.

VELIKI ŠAMPION NE ŽELI PUBLIKU: Najavio POVLAČENJE sa svetskog prvenstva!

VELIKI ŠAMPION NE ŽELI PUBLIKU: Najavio POVLAČENJE sa svetskog prvenstva!

SRPSKI REPREZENTATIVAC POTPISAO: Crveno-beli dobili STRAŠNO pojačanje!

SRPSKI REPREZENTATIVAC POTPISAO: Crveno-beli dobili STRAŠNO pojačanje!

TOD DONEO DOBRE VESTI: Šumaher uskoro izlazi pred javnost?!

TOD DONEO DOBRE VESTI: Šumaher uskoro izlazi pred javnost?!

Srbija će u 2. kolu, u utorak, 27. jula, igrati protiv Japana (7.20), a u 3. kolu, u četvrtak, 29. jula, protiv Kenije (7.20). Seniorke Srbije će u 4. kolu, u subotu, 31. jula, igrati protiv Brazila (9.25), a u poslednjem, 5. kolu, u ponedeljak, 2. avgusta protiv Koreje od 2.00 časa po našem vremenu.

U B grupi će igrati Kina, SAD, Rusija, Italija, Argentina i Turska.

Plasman u četvrtfinale izboriće po 4 selekcije iz obe grupe.

SENIORKE – XXXII OI 2020. – TOKIO (ARIJAKE ARENA, 15 000), JAPAN (25. jul – 8. avgust):

A GRUPA:

kolo – NEDELJA, 25. JUL:

SRBIJA – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 14.20 PO LOKALNOM, ODNOSNO 7.20 ČASOVA PO NAŠEM VREMENU

JAPAN – KENIJA 19.40 (12.40)

BRAZIL – KOREJA 21.45 (14.45)

2. kolo – UTORAK, 27. JUL:

SRBIJA – JAPAN 14.20 (7.20)

BRAZIL – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 19.40 (12.40)

KOREJA – KENIJA 21.45 (14.45)

3. kolo – ČETVRTAK, 29. JUL:

SRBIJA – KENIJA 14.20 (7.20)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KOREJA 11.05 (4.05)

JAPAN – BRAZIL 19.40 (12.40)

4. kolo – SUBOTA, 31. JUL:

SRBIJA – BRAZIL 16.25 (9.25)

DOMINIKANSKA REPUBLIKA – KENIJA 9.00 (2.00)

JAPAN – KOREJA 19.40 (12.40)

5. kolo – PONEDELJAK, 2. AVGUST:

SRBIJA – KOREJA 9.00 (2.00)

JAPAN – DOMINIKANSKA REPUBLIKA 19.40 (12.40)

BRAZIL – KENIJA 21.45 (14.45)

Plasman u četvrtfinale izboriće 4 selekcije.

B GRUPA:

kolo – NEDELJA, 25. JUL:

ITALIJA – RUSIJA 9.00 (2.00)

SAD – ARGENTINA 11.05 (4.05)

KINA – TURSKA 16.25 (9.25)

2. kolo – UTORAK, 27. JUL:

RUSIJA – ARGENTINA 7.00 (2.00)

KINA – SAD 11.05 (4.05)

ITALIJA – TURSKA 16.25 (9.25)

3. kolo – ČETVRTAK, 29. JUL:

ITALIJA – ARGENTINA 9.00 (2.00)

KINA – RUSIJA 16.25 (9.25)

SAD – TURSKA 21.45 (14.45)

4. kolo – SUBOTA, 31. JUL:

SAD – RUSIJA 11.05 (4.05)

TURSKA – ARGENTINA 14.20 (7.20)

KINA – ITALIJA 21.45 (14.45)

5. kolo – PONEDELJAK, 2. AVGUST:

SAD – ITALIJA 11.05 (4.05)

RUSIJA – TURSKA 14.20 (7.20)

KINA – ARGENTINA 16.25 (9.25)

Plasman u četvrtfinale izboriće po 4 selekcije iz obe grupe.

U četvrtfinalu će igrati pobednici grupa sa četvrtoplasiranim selekcijama iz druge grupe (A 1 – B 4 i B 1 – A 4), dok će preostala dva para biti određena žrebom (A 2/A 3 i B 2/B 3).

ČETVRTFINALE – SREDA, 4. AVGUST:

Termini četvrtfinalnih mečeva su 9.00 (2.00), 13.00 (6.00), 17.00 (10.00) i 21.30 (14.30) časova.

POLUFINALE – PETAK, 6. AVGUST:

Termini su 13.00 (6.00) i 21.00 (14.00) časova.

NEDELJA, 8. AVGUST:

FINALE: 13.30 (6.30)

MEČ ZA TREĆE MESTO: 9.00 (2.00)

 

Vremenska prognoza
Clear sky
-2 Beograd