Odigran večiti derbi, rezultat će vas iznenaditi (FOTO)

08.03.2017. 21:12
Večiti derbi

Meč je odlučen u poslednjem trenutku, uz zvuk sirene.

Rukometni Večiti derbi u četvrtfinalu Kupa Srbije završen je nerešenim rezultatom, Partizan - Crvena zvezda 26:26 (13:13), a odluka o ishodu meča pala je uz zvuk sirene. Zvezdin prvotimac, Miloš Prodanović, prihvatio je odbijenu loptu i zatresao mrežu crno-belih za krajnji skor susreta.

Malo je poznato koliko je jedna osoba zaslužna za uspehe Ivane Španović (FOTO)

Užas: U dvorištu trenera Rome pronađena dva ugljenisana tela, ali to nije sve (FOTO)

Crno-beli su imali dva gola prednosti dva minuta pre kraja meča, zatim i gol viška i napad, ali Stevanovićev šut je blokiran, da bi Crvena zvezda u preostale 23 sekunde izjednačila rezultat, za remi.

Rukometni večiti derbi

Svi uz Delfine: Ulaznice povoljne, tribine će biti krcate

Partizan je većim delom utakimice imao tri gola prednosti, ali kada je na teren izašla najjača postava crveno-belih situacija se preokrenula u Zvezdinu korist, pa je bilo plus tri na njihovom kontu 41. minutu (16:19).

Međutim, nije se tim iz Humske mirio sa takvim odnosom snaga, uzvratio je serijom 4:0, za isto toliko minuta, za novi preokret.

Bilo je grešaka na obe strane, ali su se mladi prvotimci crno-belih, kao što su i obećali, svojski trudili da pruže što jači otpor favoritu. I ne samo to, pogotkom Živkovića iz kontre stigao je Partizan do 26:24, na korak do trijumfa, ali nije uspeo da zadrži vođstvo.

Evo kada je Mihailu Dudašu na EP sve krenulo naopačke! (FOTO)

U timu Partizana najefikasniji je bio Živković (12), a u Zvezdi je bila ravnomernija raspodela pogodaka, pri čemu je Matičić imao najviše golova (5), a Ljubenović 10 odbrana.