OVO NIJE ZVEZDIN DAN: Rukometaši zakovani na ZAČELJU tabele

15.12.2019. 21:13
Delije u Pioniru
Delije u Pioniru / Izvor: Srbija Danas
Izgubili pred svojim navijačima od direktnog rivala.

Rukometaši Crvene zvezde u 14. kolu Superlige Srbije poraženi su od Šamota u Beogradu rezultatom 29:23 i tako su od Aranđelovčana preuzeli poslednje msto na tabeli. Ovo svakako nije Zvezdin dan, jer su posle košarkaša i rukometaši izgubili od "fenjeraša".

SVETSKO PRVENSTVO: Vaterpolisti Srbije POBEDOM nad Hrvatskom stigli do četvrtfinala

VEST KOJU SU SVI ČEKALI: Zvezda počinje GRADNJU novog stadiona! Kapacitet će ZAČUDITI sve

SRBI I HRVATI ZA INFARKT: Promašen PENAL i gol odluke na 145 SEKUNDI pre kraja

Šamot je mnogo bolje počeo meč i u 20. minutu imao je 5 golova viška (10:5), ali je Zvezda do odlaska na odmor uspela da se vrati - 12:13. Crveno-beli su u 45. minutu imali nerešen rezultat (20:20), međutim, gosti iz Aranđelovca su serijom 6:1 prelomili utakmicu.

Po pet golova za Šamot postigli su Jovan Milićević i Ivan Lomić, dok su jedam manje upisali Nemanja Radosavljević i Miloš Milinić. U domaćoj ekipi Ivan Rajičević je zabeležio pet, a Nikola Lazić i Dušan Andrejević po četiri.

Zvezda, Šamot i Obilić sa po 8 bodova dele poslednje mesto, ali crveno-beli imaju najslabiju gol razliku i nalaze se na začelju.