RAGBI 13: Zvezda u finalu DEMOLIRALA Partizan (FOTO)

12.11.2017. 17:54
Derbi112
Derbi112 / Izvor: Foto: Srbija Danas/ilustracija

Ubedljivo.

Novi pehar za crveno-bele! Ragbisti Crvene zvezde novi su šampioni Srbije, pošto su u finalu savladali večitog rivala Partizan sa 44:22. Crveno-beli su na terenu na Adi Ciganliji bili dominantni od starta i kontrolisali su meč od samog starta.

ŠAMPION KRENUO U NAPAD: Evropski velikan smislio PAKLEN plan za dovođenje Sergeja! (FOTO)

KADROVSKI PROBLEMI: Partizan i Rad oslabljeni pred međusobni duel u Kupu Srbije (FOTO)

Ragbi13
Ragbi13 / Izvor: Foto: Ragbi 13 federacija Srbije

SAD JE MNOGO JASNIJE: Otkriveno zašto je Krstajić zvao u Aziju igrače iz Superlige (FOTO)

Poveli su crveno-beli sa 10:0, ali se Partizan veoma brzo vratio i izjednačio na 10:10, ali je zatim usledila nova serija Zvezde, posle koje se crno-beli nisu oporavili i nisu mogli da se vrate u meč. Uspeli su do poluvremena da smanje na 16:22:16, ali posle toga Zvezda pravi veliku seriju u drugom poluvremenu i dolazi do više nego ubedljivog vođstva od 38:16. Imali su u nekoliko navrata igrači Partizana priliku da dođu do eseja kad su jurili prednost crveno-belih, ali su kiksirali uvek kada je trebalo da zadaju rivalu završni udarac i da smanje rezultat, a Zvezda je to maksimalno iskoristila. Do kraja je samo bilo pitanje kojim će rezultatom meč biti završen, a on je bio 44:22, za ubedljivo slavlje crveno-belih sa šampionskim peharom uz Zvezdine pesme.