SVETSKI KUP BUDIMPEŠTA: Zlatne medalje za Lukač i Bukvić

19.05.2019. 22:16
Ajla Lukač
Ajla Lukač / Izvor: Foto: Tvitter/Sandžak PRESS

Obe srpske reprezentativke odbranile titule od prošle godine.

Članica Kluba borilačkih sportova Novi Pazar Ajla Lukač osvojila je danas zlatnu medalju na Svetskom kik-boks kupu u Budimpešti.U finalu discipline lou-kik, ona je u kategoriji do 56 kilograma slavila protiv Nemice Karolin Lasote odlukom sudija 2:1. Lukač, koja je i aktuelna prvakinja Evrope u lou-kiku do 56 kilograma, na taj način odbranila je titulu osvojenu prošle godine.

SRBIJA OSTALA BEZ MEDALJE: Naši juniori peti na Evropskom prvenstvu u veslanju

MOTO GP: Markez slavio u Le manu! (FOTO)

NIJE ZNAO ŠTA GA JE SNAŠLO: Vajlder BRUTALNIM NOKAUTOM odbranio titulu posle SAMO 137 sekundi (VIDEO)

Reprezentativka Srbije u kik-boksu Saida Bukvić osvojila je zlatnu medalju u disciplini lou-kik na Svetskom kupu u Budimpešti.U kategoriji do 52 kilograma, članica Sportskog udruženja borilačkih sportova Pazar u finalu je pobedila Izraelku Adi Rotem sa 3:0.

Bukvić je i prošle godine slavila na turniru u Budimpešti, a zvanična je evropska i svetska šampionka u lou-kiku do 52 kilograma.