21.06.2020. 15:57
Peđa Krstin
Peđa Krstin / Izvor: Reuters

Hrvat do pobede stigao poskle dva taj-brejka.

U prvom meču drugog dana turnira ''Adria Tour'' u Zadru, hrvatski teniser Borna Ćorić savladao je Peđu Krstina u dva seta posle velike borbe (4:3 (7:4), 4:3 (7:2) u meču bez rezultatskog značaja pošto je prvo mesto u toj grupi i plasamn u fianle obezbedio Novak Đoković pobedama upravo Ćorića i Krstina.

TROICKI ODUSTAO OD TURNIRA: Umesto njega nastupiće sin rukometne LEGENDE

NOLE SE NAŠALIO: On je BOLJI od mene i u košarci i u tenisu

ADRIA TUR: Dimitrov OBJASNIO zašto se POVUKAO

U toku meča nije viđen nijedan brejk, mada je u prvom setu Ćorić propustio četiri, a Krstin dve brejk lopte, dok je hrvatski predstavnik imao još jednu brejk šansu u drugom setu.

Oba seta rešena su taj-brejkovima i mada je Peđa Krstin odigrao dobar meč propustivši priliku da uz pomoć brejk šansi dođe do vođstva u setovima, Ćorić se pitao za sve u oba taj-brejka i na taj način stigao do trijumfa.

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.

NOVAK SE OVOME NIJE NADAO: Izazvao je Lebrona, a onda mu je Kralj odgovorio (VIDEO)

POSLE CRNE GORE NOVAKA NEĆE UGOSTITI NI SARAJEVO? Pojavili se ČUDNI razlozi!

NOVAK SE SREO SA DRAŽENOVOM MAJKOM: Na poklon dobio VREDNU stvar pokojnog košarkaša (FOTO)