ATP INDIJAN VELS: Preokret Zvereva, Siner neumoljiv

Aleksander Zverev
Aleksander Zverev / Izvor: Profimedia

Nemac ide na Alkaraza.

Aleksander Zverev igraće u četvrtfinalu mastersa u Indijan Velsu protiv Karlosa Alkaraza.

POTPUNO MU PUKAO FILM: Žučna rasprava Đokovića i sudije završena na najgori način (VIDEO)Novak Đoković rasprava sa sudijom

POTVRĐENO! Šansa za novi okršaj Đokovića i NadalaNovak Đoković i Rafael Nadal

POTVRĐENO! Šansa za novi okršaj Đokovića i Nadala

ŠTA DALJE? Đoković otkrio... Možda se sve promeniLuka Nardi i Novak Đoković

ŠTA DALJE? Đoković otkrio... Možda se sve promeni

Nemac je u osmini finala savladao Australijanca Aleksa De Minora sa 5:7, 6:2, 6:3 posle dva sata i 48 minuta borbe.

Šesti teniser sveta je slabo odigrao uvodni set, ali je uspeo da preokrene rezultat. De Minor je imao i prednost brejka u drugom setu, a onda je Zverev podigao nivo igre i na kraju slavio.

Među osam najboljih plasirao se i Jan Siner. Italijan je bio bolji od Amerikanca Bena Šeltona, 7:6 (4), 6:1.

Šampion Australijan opena će u četvrtfinalu odmeriti snage sa najprijatnijim iznenađenjem turnira Jiržijem Lehečkom, koji je već eliminisao Andreja Rubljova i Stefanosa Cicipasa.