OVO SE JEDVA ČEKA: Poznat termin i mesto večitog derbija u plej-ofu, ali ima jedna KVAKA

VELIKO INTERESOVANJE: Pet timova iz Serije A želi Partizanovog golmana! (VIDEO)

PRODUKCIJI SE SMUČILO! Rešili da preseku, za DAVIDA NAJVEĆA KAZNA, ALI I... Odluka koja MENJA SVE!

Ima sedmoro dece?! Majka koja je ostavila bebu nakon toga snimljena kako MIRNO ŠETA gradom (VIDEO)

Laslo Đere

ATP PUNE: Anderson posle velike borbe savladao Đerea

Oba seta rešena u taj-brejku.

Laslo Đere poražen je u osmini finala turnira u indijskom Puneu, pošto ga je posle dva sata i 10 minuta igre porazio Kevin Anderson (7:6 (7:3), 7:6 (8:6)).

VELIKO IZNENAĐENJE U BRIZBEJNU: Rus POČISTIO Mareja u četvrtfinalu! (FOTO)

POVREDA NIJE NAIVNA: Poznato kada se Nadal vraća na teren! (FOTO)

U prvom setu oba tenisera sui napravila po brejk i otišla u taj-brejk gde je Anderson bio sigurniji i došo do vođstva pod 1:0. Brejkova nije bilo u drugom setu, iako su oba tenisera imala nekoliko prilika. Još jednom se otišlo u taj-brejk i posle velike borbe Anderson je još jednom bio bolji i rešio meč u svoju korist. Protivnik Kevinu Andersonu u četvrtfinalu će biti Đamue Munar.

Pogledajte kako izgleda američka atletičarka Kajla Simons.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.