ATP UMAG: Krajinović zaustavljen u osmini finala posle taj-brejka

17.07.2019. 19:33
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia

Mađar Balaž trijumfovao u tri seta.

Filip Krajionivć pporažen je u osmini finala turnira u Umagu, a bolji od njega u tri seta bio je Mađar Atila Balaž 6:3, 6:7 (1:7), 7:6 (7:5) posle čak 2 sata i 39 minuta igre.

ATP NJUPORT: Troicki KRENUO sjajno i zatim ponovo razočarao

POGODITE KO JE NAJBOLJI SVIH VREMENA: Evo PODATKA koji OTKRIVA istinu

PORODICI JE PRETILA PROPAST: Životna ISPOVEST Dijane Đoković! Evo šta je sve RADILA Novakova majka zbog NJEGOVE karijere!

Balaž je već u drugom gema meča uspeo da oduzme servis Krajionivću koji je propustio dve prilike da mu uzvrati već u narednom gemu. Bile su to i jedine prilike za Filipa, pa je Mađar osvojio prvi set. Balaž je i u drugom setu ponovo napravio brejk u drugom gemu, ali je osmom uzvratio Krajinović, pa se otišlo u taj brejk u kojem je srpski teniser bio ubedljiv i stigao do izjednačenja. Filip je prvi napravio brejk u trećem setu, ali je Mađar uzvratio u šestom gemu, a zatim još jednim u 11. stigao nadomak pobede. Krajinović je odmah vratio brejk i izborio taj-brejk u kojem je Balaž bio mirniji i stigao do trijumfa.

Pogledajte kako izgleda glumica i TV voditeljka Sofija Rajović, bivša devojka Miloša Teodosića