ČELENDŽER BUSAN: Milojević zaustavljen u drugom kolu

07.05.2019. 17:24
Nikola Milojević
Nikola Milojević / Izvor: MN Press

Savladao ga domaći teniser.

Srpski teniser Nikola Milojević ispao je u drugom kolu Čelendžera u Busanu, a bolji od njega je bio Junseong Čung koji je slavio posle 123 minuta sa 2:1 (6:2, 3:6, 7:5). Srbinu je ovo bio prvi meč na turniru, jer je na startu bio slobodan.

MASTERS MADRID: Novak sjajnim SERVISIMA do treće runde, Amerikanac bez šanse (VIDEO)

DOVEO JE DO PRVOG MESTA I DOBIO OTKAZ: Srbin KONAČNO progovorio o razlozima raskida sa Osakom

ČELENDŽER RIM: Petrović ispao u prvom kolu od autsajdera iz Argentine! Ovakav meč se retko viđa

Čung je odmah na startu meča napravio brejk, a još jednom je Srbinu oduzeo servis pri vođstvu od 4:2, pa Milojević u tom delu meča nije imao nikakvu šansu. Drugi set je rešen zahvaljujući ranom brejku Milojevića koji je odlično startovao i poveo sa 3:0, a do kraja je uspeo da sačuva prednost.

Srbin je i na početku odlučujućeg seta stekao brejk prednosti, ali je Koreanac u četvrtom gemu uspeo da poravna rezultat. U trenutku kada je izgledalo da će taj-brejk odlučiti pobednika, Milojević je izgubio koncentraciju i Čung je brejkom završio meč sa 7:5.

Pogledajte kako izgleda danska teniserka Karolina Voznijacki.