"Ne žele da rađaju, već šire noge da dobiju Gučijevu torbicu" Skandalozna PESMA u Srbiji, ali autor IMA OBJAŠNJENJE

Voditeljka PODRŽALA Mirku Vasiljević - ONA JE DAMA, A VI NASTAVITE DA KOKODAČETE! (FOTO)

VELIKI POVRATAK: Bufon ponovo u Juventusu, evo šta će RADITI! (FOTO)

Britanci upozoravaju: "Ne putuje u Šri Lanku, novi napadi su izvesni!"

• Read more Milo Đukanović Region

Milova MAFIJAŠKA HOBOTNICA: Kredibilne optužbe - VRH CRNE GORE postaje KOKAINSKI KARTEL (VIDEO)

Aleksandra Krunić

FED KUP: Srbija bila na korak od TRIJUMFA, ali je Krunićka poklekla... Odluka pada posle DUBLA! (FOTO)

Neizvesno.

Posle trijumfa Olge Danilović i vođstva Srbije u Fed kupu protiv Hrvatske 1:0, Aleksandra Krunić je propustila šansu da obezbedi Srbiji prolaz dalje, pošto je u tri seta poražena od Done Vekić (2:1). Odluka pada u dublu, gde će snage od 16 i 30 odmeriti Olga Danilović/Aleksandra Krunić i Ana Konjuh/Darija Jurak.

TOMIĆ ZABRINUO DELIJE PRED MORNAR: Na spisku povređenih i najbolji (FOTO)

ARAPI POVEĆALI PONUDU: Al Ain ne žali NOVAC za Milojevića (FOTO)

Srpska teniserka je rešila prvi set ubedljivo u svoju korist sa 6:1, ali je u narednom posle mnogo preokreta Vekić uspela da sa 7:5 obezbedi treći set. Hrvatica je bila ubedljiva u tom periodu meča i sa 6:1 izjednačila rezultat u ukupnom skoru na 1:1!

Pogledajte kako izgleda odbojkašica Crvene zvezde Milica Tasić.