KAD TENISER POLUDI: Kližan posle SVAĐE sa sudijom POLOMIO NOGOM reket (VIDEO)

09.02.2019. 16:03
Martin Kližan
Martin Kližan / Izvor: Foto: Instagram/printscreen/tennistv

Slovak ima kratak fitilj.

Danil Medvedev bez problema je u četvrtfinalu turnira u Sofiji slavio protiv Slovaka Martina Kližana 6:4 6:1, koji je u jednom trenutku tokom drugog seta poludeo.

U prvom gemu drugog seta kada je Kližan servirao sve je dobro odradio, kratkom loptom naterao Rusa da izađe na mrežu. Međutim Medvedev je nekako stigao loptu, a Kližan potom vratio kroz noge.

DETALJI NAPADA U SPLITU: Golman crveno-belih skočio u more. NEIZVESNO da li će biti odigrana utakmica (VIDEO)

NEZAPAMĆEN SKANDAL: Napadnuti vaterpolisti ZVEZDE u SPLITU. Spas tražili SKAKANJEM u HLADNO more (VIDEO)

Medvedev je volej rutinski ubacio u teren i napravio brejk nakon čega je Kližan, inače poznat po kratkom fitilju, potpuno izgubio kontrolu.

Ubeđivao sudiju da je lopti dva puta pala pre udarca Rusa. Vikao je na sudiju, udarao nogama u reklamu, na kraju nogom slomio reket. Nema sumnje po ovome će ostati zapamćen.

Pogledajte kako izgleda brazilska odbojkašica Bruna Honorio Markeš.