KRAJINOVIĆ PREOKRETOM DO DRUGOG KOLA: Srpski teniser bolji od Souze (FOTO)

25.02.2020. 15:13
Filip Krajinović
Filip Krajinović / Izvor: Profimedia
Plasirao se u treće kolo.

Srpski teniser Filip Krajinović se plasirao u drugo kolo turnira u Dubaiju pošto je posle preokreta savladao Portugalca Žoaa Souzu u tri seta rezultatom 4:6, 6:3 , 6:3.

SUROVI NADAL: Novaku želim da više ne osvoji nijedan gren slem!

RAFA PRETI NOVAKU: Evo šta je potrebno Đokoviću da zadrži tron ATP liste i posle turnira u Dubaiju!

ATP AKAPULKO: Kecmanović skinuo veliki skalp, a sada ga čeka izazov karijere

Krajinović je već u trećem gemu prvog seta poklekao i prepustio servis nezgodnom Souzi koji je do kraja prvog perioda igre bio siguran na servisu. Loš prvi set odigrao je Somborac, ako se izuzme 10. gem kada je imao čak četiri brejk lopte, nije ih iskoristio i Souza je sa jednim brejkom poveo sa 1:0.

Ipak, to nije sputalo Krajinovića koji je u nastavku zaigrao mnogo bolje. Odmah je napravio brejk na servis Souse i materijalizovao je do kraja za izjednačenje, a onda u trećem setu krenuo sa 3:0 i dva brejka.

Uspeo je jedan da vrati Souza, ali je Krajinović sigurnom igrom priveo meč kraju i brejkom potpisao pobedu.

Bio je to njihov treći međusobni meč i druga pobeda srpskog tenisera.

Naredni rival biće mu šesti nosilac Andrej Rubljev iz Rusije.

Pogledajte kako izgleda srpska atletičarka Sara Vještica

STIGLA POTVRDA: Vraćam se uskoro na MARAKANU!

BRUTALNO: Novi dres reprezentacije Srbije izgleda MOĆNO! (FOTO)

PRED GOSTOVANJE INĐIJI: Stanković pričao o PROMENAMA, zašto je GRMEO posle Voše i UGROŽENOSTI porodice!