KVALIFIKACIJE ROLAN GAROS: Jorović u drugom kolu

23.09.2020. 15:48
Ivana Jorović
Ivana Jorović / Izvor: Profimedia
Srpska teniserak meč rešila u dva seta.

Ivana Jorović plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za Rolan Garos pošto je savladala Španjolku Laru Arubarenu-Vesino maksimalnim rezultatom (6:4, 6:3) za jedan sat i 25 minuta igre. U drugom kolu Jorović će igrati Protiv Japanke Majo Hibi koja je u tri seta savladala Amerikanku Karolin Dolehajd.

Denver uzvraća udarac - Podrži Jokića i društvo uz 1.000 RSD bonusa i to BEZ USLOVA

NADAL BESAN KAO RIS: Potez organizatora koji favorizuje Đokovića na Rolan Garosu, SVE SE MENJA u Parizu

SLAVNI AMER GRMI: Novače, NE BUDI ZOMBI! Ne utišavaj emocije, budi neustrašiv!

Posle mirnog početka prvog seta, Jorovićeva je stigal u četvrtom gemu do dve brejk šanse a drugu je i iskoristila, a brejk je uspela da potvrdi i povede sa 4:1 iako je morala da spašava dve brejk lopte. Španjolka je zapretila u devetom gemu kada je uspela da vrari brejk, li je odmah u narednom srpska tenisera još jednom oduzela servis rivalki i osvojila prvi set.

Jorović je još bolje odigrala drugi set u kojem je odmah oduzela prvi gem na servis Španjolke i povela sa 3:0, da bi zatim iskoristila još jednu priliku za brejk i vođstvo od 5:1. Arubarena-Vesino uspela je da vrati jedan brejk već u narednom gemu, ali je srpska teniserka potom rutinski privela meč kraju.

Pogledajte kako izgleda Fabiola Paralo, devojka fudbalera Laga Žuniora.