MASTERS RIM: Prekid zbog kiše, pa velika BORBA, poznato je da li će Lajović igrati u glavnom žrebu (FOTO)

12.05.2019. 17:28
Dušan Lajović
Dušan Lajović / Izvor: Profimedia

Težak posao u kvalifikacijama.

Srpski teniser, Dušan Lajović, neće igrati u glavnom žrebu turnira u Rimu. U meču koji je prekidan zbog kiše Lajović je prikazao lošu igru pre i nakon prekida i izgubio od Britanca Danijela Evansa sa 2:0 (7:5, 6:3).

ŠTA ĆE NOLE REĆI? Nećete verovati sa kim je proslavljeni teniser UPOREDIO Đokovića (FOTO)

KRALJ ŠLJAKE PAO U DEPRESIJU: Nadal posle poraza od Grka doneo VAŽNU odluku (FOTO)

O TOME SE DUGO ĆUTALO: Otkriveno kako je Novak POBEDIO bolest koja ga je dugo mučila!

Meč je trajao 94 minuta efektivne igre, a Lajović nije opravdao renome prog nosioca kalifikacija. U prvom setu izgubio je servis dva puta, u drugom još četiri pa nije ni mogao da e nada boljem rezultatu protiv tenisera koji je 57 mesta slabije plasiran na ATP listi.

Evans je bio najbolji u presudnim trenucima, a to pogotovo važi za finiš drugog seta kada je dva puta uzastopno gubio servis, ali je oba puta reagovao kontrabrejkom i izborio plasman u glavni žreb Mastersa u Rimu.