MASTERS SINSINATI: Novakova rutina do četvrtfinala

16.08.2019. 07:17
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Reuters
Srbin lagano stigao do naredne faze mastersa na kojem brani titulu.

Novak Đoković je bez mnogo problema savladao Pabla Karenja-Bustu u osmini finala mastersa u Sinsinatiju i pobedom rezultatom 6:3, 6:4 za 91 minut plasirao se među osam najboljih.

MASTERS SINSINATI: Federer je sedam puta bio šampion, ali mu je sada glave došao 21-godišnji momak (VIDEO)

MASTERS SINSINATI: Kecmanović nije ponovio čudo, poraz od 11. tenisera sveta

NE MOŽE TO TAKO! Zbog PLJUVANJA sudije, ATP žestoko KAZNIO skandal MAJSTORA Kirjosa (FOTO)

Najbolji teniser sveta stigao je do devete uzastopne pobede i u četvrtfinalu ga čeka duel sa Lukašom Pujom. Francuz je bio bolji od Rusa Karena Kačanova sa 6:7 (3), 6:4, 6:2.

Novaku je u oba seta bio dovoljan po brejk kako bi slomio otpor žilavog Španca. Mnogo više vatre je bilo, međutim, u drugom setu, koji je trajao duplo duže od prvog. Đoković je u drugom setu spasao četiri brejk lopte i nije dozvolio 53. igraču sveta da režira dramu.

Podsetimo, najbolji teniser sveta u Sinsinatiju brani titulu osvojenu prošlog leta.

Pogledajte kako izgleda bivša ruska teniserka, Ana Kurnjikova.