19°C
27.04.2024.
117.1527
109.2537

PUNO VATRE U TORINU: Medvedev se svađao sa sudijama i publikom, pa pobedio Zvereva (VIDEO)

16.11.2021. 17:04
Danil Medvedev
Danil Medvedev / Izvor: Profimedia

Sjajan meč.

Danil Medvedev ostvario je i drugu pobedu na Završnom mastersu u Torinu. Rus je bio bolji od Aleksandra Zvereva 2:1 (6:3, 6:7, 7:6)

IBRAHIMOVIĆ JASAN POSLE DOGAĐAJA S NOVAKOM: "Naljutite nas i PLATIĆETE" Uz Srbina se oseća MOĆNO I NEPOBEDIVO (FOTO)

ON JE SLEDEĆI NOVAKOV PROTIVNIK Rus se već PREDAO: "Nadam se da ću osvojiti nekoliko gemova"

"Da igram s Novakom? Ne bih to sebi uradio" Kirjos pokušao da PODMUKLO PONIZI Srbina: "Federer je GOAT"

Drugi reket sveta je već u drugom gemu oduzeo servis protivniku i do kraja seta je suvereno čuvao svoj servis i prvi deo igre rešio u svoju korist 6:3.

U drugom nije bilo brejkova. Zverev je spasao brejk loptu u prvom i brejk loptu u sedmom gemu seta i otišlo se u taj-brejk.

Čini se da bi Rus i ovaj deo igre dobio, da ga nije iznervirala jedna sudijska odluka.

Naime, Medvedev je poludeo kada mu je linijski sudija dosudio foot fault (prelaz nogom preko osnovne linije tokom servisa) i to ga je potpuno poremetilo. Danil se svađao sa sudijama, čak i sa publikom.

Zverev je taj brejk dobio 7:3 i meč je otišao u treći set.

Tamo je viđena prava drama.

Medvedev je pri rezultatu 4:4 ispucao dva čelendža na lopte koje su bile očigledne, pa mu je do kraja ostao samo jedan.

Pri rezultatu 5:5, Zverev je imao brejk loptu, ali je Medvedev spašava sjajnim prvim servisom i tako je završio i drugi meč na turniru, a da nije brejkovan. I ponovo se otišlo u taj brejk.

Rus je ovoga puta bio smireniji, skoncentrisaniji i u odlučujućim poenima je bio pravi. Dobio je 13. gem u setu rezultatom 8:6 i ostvario drugu pobedu na turniru. U prvom meču na turniru je savladao Hurkača posle preokreta (6:7, 6:3, 6:4)

Nemački teniser sada ima skor 1:1, pošto mu je u prvom kolu Beretini predao duel.

Najnovije vesti iz sveta tenisa pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Mina Milutinović, devojka Nemanje Nedovića.