RUS OSVETIO NOLETA: Medvedev vratio Timu za jučerašnji trijumf nad Đokovićem

22.11.2020. 21:12
Dominik Tim
Dominik Tim / Izvor: Reuters
Nestvarno.

Nestvaran događaj u taj-brejku drugog seta finalnog meča Završnog mastersa u Londonu. Ruski teniser Danil Medvedev je izjednačio u setovima protiv Dominika Tima, ali način na koji je slavio u 13.gemu dugo će se prepričavati.

HTEO JE DA PUKNE OD MUKE: Pogledajte REAKCIJU Vajde posle Novakove eliminacije (FOTO)

NOVAK POVEĆAO PREDNOST U ODNOSU NA NADALA: Evo kako IZGLEDA ATP lista na kraju sezone (FOTO)

DO SADA NEVIĐENA STVAR U DUBLU: Hrvat i Holanđanin ispisali ISTORIJU u Londonu

Asutrijanac je poveo sa 2:0, a zatim je Danil Medvedev vezao sedam poena i popravnao rezultat. Tako je osvetio Đokovića koji je juče u trećem setu poveo 4:0 u taj-brejku protiv Tima, ali je Dominik na kraju slavio.

Ostaje da vidimo ko će osvojiti treći set, a samim tim i trofej na turniru u Londonu.