13°C
26.04.2024.
117.1527
109.2537

ZAVRŠNI MASTERS U LONDONU: Zverev igrao samo u prvom setu, a onda ga je Novak POČISTIO (FOTO)

14.11.2018. 16:29
Novak Đoković
Novak Đoković / Izvor: Reuters

Sledeći meč će igrati u petak.

Novak Đoković je pobedio i u drugom meču grupe "Guga Kuerten" na Završnom Mastersu u Londonu. Posle Džona Iznera savladao je i Aleksandera Zvereva sa 2:0 (6:4, 6:1) i samim tim veoma je blizu plasmana u polufinale poslednjeg turnira u sezoni. Takođe, Đoković je i međusobnim okršajima protiv Nemca poveo sa 2:1. Meč je trajao 78 minuta.

LEGENDA: Ronaldo aplaudirao Đokoviću, a onda mu je Novak poslao poruku DA SE SMRZNEŠ! (VIDEO)

SVIMA ZAPUŠILA USTA! Jelena ODGOVORILA na pitanje koje niko nije SMEO da joj POSTAVI (FOTO)

Do devetog gema u prvom setu nije bilo prilika za brejk. U tim trenucima, Zverev je imao dve šanse (na 40:40), ali ih nije iskoristio. U desetom gemu, do brejk (i set lopte) došao je Đoković, a srećna mu je bila treća.

U drugom setu, potpuno drugačija slika. Posle uvodnih 1:1, Đoković je napravio mini seriju od 3:0 i poveo sa 4:1. Pad se samo nastavio u šestom gemu, koji je Đoković dobio bez izgubljenog poena. A u poslednjem gemu, slična situacija. Na svoj servis Novak je izgubio samo jedan poen.

Aleksander Zverev
Aleksander Zverev / Izvor: Reuters

Novak će u petak odigrati poslednji meč u grupi, a protivnik će biti Marin Čilić koga večeras očekuje duel sa Iznerom.

Sve najnovije sportske vesti možete pročitati OVDE.