14.11.2015. 19:18
Valerij Božinov
Валериј Божинов / Извор: МН Press

У тест мечу Партизан бољи од Вождовца.

Паузу у Суперлиги Србије због обавеза репрезентација искористила је већина клубова. Тест утакмицу, затвореног типа одиграли су Вождовац и Партизан, а успешнији су били црно-бели са 2:1. Повела је екипа Љубинка Друловића, голом Немање Михајловића у 5. минуту, да би у 70. минуту изједначио Немања Златковић. Коначан резултат је поставио Валериј Божинов, пет минута касније. Подсетимо, Михајловић је у Партизан дошао из Рада, али је прослеђен Телеоптику. Очекује се да се у јануару придружи црно-белима.

У 18. колу Суперлиге, наредног викенда Партизан ће дочекати Нови Пазар у 15 часова, а Вождовац екипу ОФК Београда.

ОВДЕ прочитајте шта ће се десити са стадионом Партизана, а ОВДЕ се присетите катастрофалне године репрезентације Србије