ИЛИЋУ, ПОНОВИ ОВУ ПАРТИЈУ: Ако овако одигра капитен, Партизан нема бриге!

02.10.2014. 16:09
Saša Ilić pozdravlja navijače
Саша Илић поздравља навијаче / Извор: МН Press

С обзиром на то да црно-бели вечерас играју против Астераса, сви они којима је Партизан у срцу сећају се утакмице против Егалеа, маестралне победе од 4:0 и сјајне партије капитена Илића.

Фудбалери Партизана вечерас у оквиру 2. кола Лиге Европе, гостују грчком Астерасу, а навијачи црно-белих сигурно се сећају утакмице са грчким Егалеом новембра 2004. године када је сјајни капитен Саша Илић постигао два гола у победи од 4:0.

Црно-бели су тада стигли до 1/8 тадашњег Купа УЕФА. У групној фази, Партизан је срушио грчки Егалео, а Саша Илић је постигао два поготка у пет минута (55 и 60. минут).

Уколико капитен Саша Илић и екипа понове партију као ономад против Грка, позитиван резултат сигурно неће изостати.