ЈСЛ: Слобода и Јавор испали из лиге, Рад у баражу!

28.05.2014. 17:00
JSL
ЈСЛ / Извор: Србија Данас

Утакмицама 30. кола спуштена је завеса на овогодишње такмичење у Суперлиги Србије.

Утакмицама 30. кола спуштена је завеса на овогодишњу Суперлигу. До самог краја водила се неизвесна борба за опстанак, али сада је све решено. Наредне сезоне екипе Слободе и Јавора играће у Првој лиги Србије, док ће Рад своју шансу за опстанак потражити у баражу.

Утакмице су завршене.

Доњи Срем 32, Раднички 1923 32, Рад 29, Јавор 29, Слобода 28.

Утакмице су ушле у саму завршницу.

18:36 - GOOLL - Доњи Срем води на Карабурми. Стрелац је Дамњановић.

18:35 - GOOLL - Раднички из Ниша дуплирао је своју предност 2:0. Стрелац је Пејчић.

18:34 - Од 73. минута Нови Пазар има два играча мање на терену, пут свлачионице морао је Оташевић.

Ако је судити по променама резултата, друго полувреме на мечевима за опстанак у лиги по ефикасности није ни близу првог.

18:12 - GOOLL - Спартак смањује предност Рада. Сада је на Бањици 2:1. Стрелац је Носковић.

Почело је друго полувреме ... екипама које се боре за опстанак преостаје још 45. минута да обезбеде своје место у ЈСЛ за наредну сезону.

ПОЛУВРЕМЕ - Скоро се није догодило да на шест сусрета ЈСЛ у првом полувремену буде постигнуто чак 13 погодака.

17:42 - GOOLL - Јавор поново води, 4:3. Стрелац је Стојаковић.

Javor
Јавор / Извор: Фото: МН press

17:40 - GOOLL - Напредак долази до изједначења 3:3. Стрелац је поново Ндиаје.

17:35 - GOOLL - Напредак смањује предност Јавора, 3:2. Стрелац другог гола за тим из Крушевца постигао је Луковић.

17:34 - Од 31. минута Нови Пазар има играча мање, пошто је због црвеног картона терен напустио Пајовић.

17:32 - GOOLL - За само два минута Јавор постиже две гола, 3:1. Стрелац је Дражић.

17:31 - GOOLL - Јавор стиже до нове предности 2:1, голом Чечарића.

17:30 - GOOLL - Рад води 2:0. Стрелац другог гола за "грађевинаре" је Ожеговић.

17:27 - GOOLL - Вождовац води у Ужицу. Поготком Обрадовића "змајеви" су стигли до предности против Слободе.

17:26 - GOOLL - У утакмици која нема такмичарски значај, Раднички је поготком Миленковића повео против Новог Пазара.

Целокупан приход од продаје карата на утакмици Раднички Ниш - Нови Пазар биће уплаћен у хуманитарне сврхе.

Бранислав Милосевиц / Извор: Фото: МН press

17:21 - GOOLL - Рад је повео против Спартака, голом капитена Милошевића са беле тачке.

17:11 - GOOLL - Напредак је дошао до изједначења голом Ндиајеа.

17:10 - GOOLL - Раднички преко Бељића стиже до изједначења.

17:08 - GOOLL - Јавор води голом Милошковића.

17:06 - GOOLL - Јагодина води у Крагујевцу, голом Шушњара у 2. минуту сусрета.

17:00 - Утакмице су почеле