МАДРИДИСТА: Како је Надал прославио погодак Родригеза! (ВИДЕО)

20.08.2014. 14:21

Најбољи шпански тенисер, присуствовао је првој утакмици шпанског Суперкупа, а колики је фан „краљевског“ клуба најбоље сведочи рекација после водећег гола младог Колумбијца.

Најбољи шпански тенисер, Рафаел Надал познат је као велики љубитељ најважније споредне ствари на свету и велики навијач Реал Мадрида. Управо из тога разлога прва утакмица шпанског Суперкупа између Реала и Атлетика (1:1) није могла да прође без Рафе. Колики је фан „краљевског“ клуба Надал је потврдио реакцијом на гол Родригеза у 81. минуту којим је Реал повео против градског ривала. Ипак, срећа је била кратког пошто је Луис Гарсија свега шест минута касније шокирао "Сантјаго Бернабеу" поготком којим је свом тиму обезбедио леп резултат пред реванш.