НЕ ШКРИПИ САМО ВАН ТЕРЕНА: Партизан опет примио четири гола!

29.01.2015. 18:25
FK Partizan na pripremama
ФК Партизан на припремама / Извор: Фото: fkpartizan.rs

Фудбалери црно-белих у првом мечу поражени су од московског Динама (1:4), док су у другом ишчупали реми са екипом Цириха (2:2).

Јесењи шампион Суперлиге Србије, екипа Партизана, ни у трећем сусрету припрема у турском Белеку, није успела да осети укус победе. Овога пута, изабраници Марка Николића заустављени су од бечке Аустрије (1:4), која је у почетних 25 минута, чак три пута погађала мрежу голмана Милана Лукача.

На самом старту другог периода игре, најбољи стрелац црно-белих, Петар Шкулетић, смањио је на 3:1, да би коначан резултат поставио леви бек "љубичастих", Јанс Ларсен, у 88. минуту сусрета. Био је ово други пораз у три контролна меча за српског вицешампиона.

Стадион: "Глорија Спортс".

Стрелци: Горгон 3' (0:1), Горгон 5' (0:2), Ројер 25' (0:3), Шкулетић 49' (1:3), Ларсен 88' (1:4).

Жути картони: Нинковић (Партизан).

ПАРТИЗАН: Лукач (Ж. Живковић), Пауљевић (Стевановић), Н. Петровић, Б. Илић, Волков (И. Петровић), Дринчић, Марковић (Маринковић), Грбић, Бабовић (Брашанац), А. Живковић, Грбић (Нинковић) – Шкулетић (Којић). Тренер: Марко Николић.

АУСТРИЈА БЕЧ: Линднер, Лајтгеб, Грунвалд, Рамсебнер, Цулехнер, Горгон, Холанд, Ројер, Шутнер, Кох, Ротпулер. Тренер: Жералд Баумгартнер.