НЕМА ШАЛЕ СА ЦРНО-БЕЛИМА: Још једном лаганих 3:0! (ВИДЕО)

02.07.2016. 12:42
Ivan Tomić
Иван Томић / Извор: МН Press

Изабраници тренера Ивана Томића декласирали пољску Лехију.

Фудбалери Партизана одиграли су и трећу утакмицу на припремама у Пољској. Црно-бели су почели минималним поразом од Апоела (0:1), затим су савладали Погон са 3:0, да би најбољу партију приказали данас у дуелу са Лехијом из Гдањска за коју игра бивши репрезентативац Србије Милош Красић.

Изабраници тренера Ивана Томића показали се да у све бољој форми о чему сведочи сигуран тријумф од 2:0. Црно-бели су питање победника решили на експресан начин, јер су мрежу пољског голмана, у периоду од 30. до 35. минута погађали Грегор Балажиц и Валери Божинов.

Црно-бели су још сигурније заиграли у наставку утакмице, рутински контролисали све догађаје на терену, а све је било решено у 69. минуту кад је трећи погодак постигао млади Душан Влаховић.

Партизан је меч почео у саставу: Шаранов – Вулићевић, Гогуа, Балажиц, Богосавац – Брашанац, Евертон, Радовић – Михајловић, Јанковић, Божинов.

У другом полувремену Иван Томић променио је комплетну поставу тачније од 62. минута на терену су били: Јовичић – Бандаловски, Милетић, Стевановић Миладин, Јевтовић – Радин, Марјановић. Голубовић, Косовић, Лукић – Влаховић.