11.08.2014. 14:07
Saša Stamenković na utakmici Partizan - Nefči
Саша Стаменковић на утакмици Партизан - Нефчи / Извор: МН Press

Ривал црно-белих поражен са 3:0 на гостовању у Аразу.

Партизан је победио на старту шампионата Србије, а његов ривал Нефчи претрпео убедљив пораз на гостовању у Аразу 3:0. Сва три гола ривал црно-белих примио је у другом полувремену. Давид Јенелидзе је био стрелац у 51. и 90, а Елимин Чованов у 83. минуту.

Нефчи је сезону почео без Саше Стаменковића на голу, а  Нефчи је играо у саставу: Емил Балајев, Денис Силва, Елшан Абдулаев (Мирабдула Абасов од 90.), Нијат Гурбанов (Јавид Мукхтарзаде од 67.), Мирхусеин Сејидов, Самир Масимов, Руслан Гурбанов, Јавид İмамвердијев, Магсад İсајев, Емин Мехтијев и Елвин Бадалов.

Партизан ће угостити Нефчи 21. августа на стадиону у Хумској, а реванш меч плеј-офа за Лигу Европе биће одигран у Азербејџану седам дана касније.