ПАЛИ РУСИ: Божинов са беле тачке ставио тачку на припреме

09.02.2016. 15:48
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: partizan.rs

Црно-бели успешни у последњем тест-мечу на припремама на Кипру.

Фудбалери Партизана одиграли су последњу тест утакмицу на припремама на Кипру, против руског друголигаша, Тосна. После 90 минута на стадиону "Макарио" у Никозији, резултат је био 1:0, захваљујући голу Валерија Божинова у 67. минуту, са беле тачке. "Парни ваљак" ће до наставка сезоне у Суперлиги имати још један меч. Генерална проба планирана је након повратка у Београд (четвртак), против филијале Телеоптика

ПАРТИЗАНОВО ПОЛУВРЕМЕ: Мреже мирују, али је на терену БАШ БУРНО (ФОТО)

Стартери у екипи Ивана Томића су били: Кљајић, Бандаловски, Богосавац, Миладин Стевановић, Марко Јовановић, Евертон, Брашанац, Лукић, Ален Стевановић, Михајловић и Божинов, а измена је било тек од 60. минута меча. У првом полувремену Ален Стевановић и Валериј Божинов нису искористили прилике, а било је и нервозе. Због кошкања са противником, Марко Јовановић је добио и жути картон.

ГРУВАЛО У АБУОВОЈ СОБИ: Послушајте уз какву музику се са братом Камерунац припрема за утакмицу (ВИДЕО)

FK Partizan

ПОСТОЈИ ЛИ ШАНСА ДА СЕ ЖИВКОВИЋ ПРЕДОМИСЛИ: Директор Партизана је имао спреман одговор

Од 60. минута Томић је почео да мења, па су шансу добили Косовић, Гогуа (у 60. минуту), Вулићевић, Петровић и Влаховић, у 68. минуту. Само минут пре друге "туре" измена, "пао" је и гол. Дарко Брашанац је оборен у казненом простору, а пенал је извео Валериј Божинов. Бугарин је после постизања гола уступио место поменутом Влаховићу.

У 80. минуту, Исмаел Беко Фофана ушао је уместо Алена Стевановића, да би пет минута касније Руси припретили. После центаршута са десне стране, Кљајић се одлично бацио и избоксовао лопту. До краја меча и Миладин Стевановић је имао прилику, али је његов шут главом одбранио голман. На крају је остало 1:0.

ОВДЕ прочитајте зашто ће тек сада Гробари да обожавају Жофрија Ловерња, а ОВДЕ више о новој функцији Здравка Мамића