ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Страшан тандем Марковић-Балотели спасао Ливерпул (ВИДЕО)

10.02.2015. 22:57
Lazar Marković i Deni Rouz
Лазар Марковић и Дени Роуз / Извор: Профимедиа

Српски и италијански репрезентативац донели три бода "црвенима" на мечу са Тотенхемом.

Фудбалери Ливерпула су остварили 12. победу у Премијер лиги пошто су у дербију 25. кола на свом стадиону савладали Тотенхем 3:2. Домаће је у вођство довео Лазар Марковић другим голом ове сезоне. Ипак, "црвени" су до самог краја стрепели за победу, а сва три бода је обезбедио Марио Балотели у 83. минуту.

Арсенал је рутински обавио посао против Лестера када је сав посао обавио већ у првом полувремену. Стрелци за "тобџије" су били Косјелни и Волкот. Највеће изненађење су приредили фудбалери Квинс Парк Ренџерса који су као гости савладали Сандерленд 2:0. На тај начин су побегли из зоне испадања, а меч је обележио Замора који је у судијској надокнади постигао прелеп гол из волеја.