ПРИМЕРА: Меси оставио Барселону у животу!

27.04.2014. 23:08
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Бета/АП

У последњем сусрету 35. кола Примере Виљареал је испустио победу на свом терену над актуелним шампионом.

Изузетно узбудљив меч на „Мадригалу“ завршио се у корист гостију из Барселоне који су тријумфовали са 3:2.

Виљареал је повео у финишу првог полувремна преко Канија, који је искористио сјајну асистенцију Переире и лукавим ударцем послао лопту иза леђа Пинта.

Тригерос је у 54. минуту повисио предност домаћина на 2:0 и у том тренутку је изгледало као да ће Атлетико скоро сигурно бити нови шампион Примере. Међутим два ауто гола домаћина у 64. и 77. минуту Паулисте и Мусакија, пружили су наду Каталонцима.

Најбољи стрелац у историји Барселоне Лионел Меси је после асистенције Фабрегаса успео је да донесе битан тријумф својој екипи и на тај начин продужи неизвесност у Примери.