РУКОМЕТНА СУПЕРЛИГА: Звезда бежи са дна, Партизан и даље на зачељу

11.05.2014. 23:47
Танјуг
Detalj sa susreta drugog kola između Železničara i Crvene zvezde u Nišu
Детаљ са сусрета другог кола између Железничара и Црвене звезде у Нишу / Извор: Бета

Црвено-бели су до треће победе у сезони стигли после преокрета у другом полувремену, док су црно-бели забележили и пети узастопни пораз па су и даље последњи на табели. Војводина, Металопластика и Раднички настављају борбу за титулу.

Рукометаши Црвене звезде и крагујевачког Радничког забележили су победе на домаћем терену у утакмицама 7. кола плеј-офа првенства Србије играним у недељу.

Црвено-бели су у београдској дворани „Шумице“ надиграли екипу нишког Железничара резултатом 34:29, док је Раднички у свом „Језеру“ славио против Партизана - 25:21. У првом мечу седмог кола, одиграном у суботу, Војводина је као домаћин била боља од лидера Металопластике резултатом 30:25.

Звезда је до треће победе у сезони стигла после резултатског преокрета у другом полувремену, чиме је претпоследње место препустила Нишлијама, док су црно-бели забележили и пети узастопни пораз па су и даље последњи на табели.

Тријумфима у овом колу, Војводина и Раднички придружили су се Металопластици на челу суперлигашке табеле, па сада све три екипе борбу за титулу настављају са по 10 бодова из седам одиграних сусрета.