ШИРОМ ЕВРОПЕ: Шалке са Настасићем не зна за пораз!

06.02.2015. 22:39
Fudbaleri Šalkea proslavljaju pogodak protiv Borusije
Фудбалери Шалкеа прослављају погодак против Борусије / Извор: Реутерс

Минимална победа трећепласираног тима Бундеслиге, Депортиво сигуран против Еибара.

Екипа Шалкеа уписала је нову победу. Матија Настасић и његови саиграчи су пред домаћим навијачима минималним резултатом савладали Борусију из Менхенгладбаха. Једини погодак на сусрету виђен је већ у 10. минуту када је мрежу гостију затресао Барнет после асистенције Кевина Принца Боатенга.

Репрезентативац Србије на терену је провео свих 90. минута, а интересантно је напоменути да од када је Настасић појачао Шалке та екипа не зна за пораз.

У првој утакмици 22. кола Примере, једанаестопласирани Депортиво је на домаћем терену уписао победу (2:0) против осмопласираног Еибара. Домаћини су повели на почетку другог полувремена поготком Переза, а тачку на победу је ставио Кавалиеро голом у 79. минуту.