ШТА ТО РАДИ ОДБРАНА ПАРТИЗАНА: Нападач Јагодине сам као дух даје гол за 2:0 (ВИДЕО)

08.11.2015. 17:57
Filip Kljajić, golman Partrizana
Филип Кљајић, голман Партризана / Извор: МН Press

Петар Грбић искључен у финишу првог полувремена у Јагодини, казна одмах уследила.

Милош Остојић искључен је на гостовању Партизана у Горњем Милановцу пре седам дана, а у 17. рунди Суперлиге у Јагодини црвени картон добио је Петар Грбић. Крилни играч црно-белих лактом је ударио фудбалера домаћина Зорана Кнежевића који га је претходно ухватио са две руке иза леђа и зарадио жути картон.

Све ово догодило се у 40. минуту, а само четири минута касније Партизан је примио још један гол. После првог корнера за домаћина лопта је из другог покушаја стигла у срце казненог простора гостију, где је сам као дух био нападача Јагодине Младен Поповић који је главом рутински спровео лопту у мрежу Филипа Кљајића. Полувреме, 2:0 за Јагодинце.

ОВДЕ погледајте први гол "ћурана" и како су навијачи Партизана терали пса са терена.