ВАЉАК СЕ ЗАХУКТАВА: Партизан убедљив против трећелигаша (ВИДЕО)

28.06.2016. 18:50
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Тренер Иван Томић може да буде задовољан.

Партизан је победио Погон из Леборка, пољског трећелигаша, резултатом 3:0, и тако уписао прво славље у овим припремама. Стрелци за Партизан били су Мирослав Радовић у 43. минуту из пенала, Валери Божинов у 47. и Саша Марјановић у 64. минуту.

ПАРАФИРАО: Бивши репрезентативац Србије и члан Партизана у ДРУГОЈ лиги (ФОТО)

У првом полувремену за Партизан су играли: Шаранов, Вулићевић, Гогуа, Миленковић, Богосавац, Евертон, Брашанац, Јанковић, Радовић, Михајловић, Ђурђић. Тренер Иван Томић је пружио шансу Ђурђићу да дебитује, али се искусни нападач није уписао у стрелце. Пољског трећелигаша начео је Мирослав Радовић са беле тачке у 43. минуту. Партизан је у првом делу игре углавном претио са дистанце, шутеве су опробали Евертон Луиз у 25. и Радовић у 30. минуту, али нису били довољно прецизни.

ПОТПИСАО: Некадашњи љубимац ГРОБАРА постао члан ГРЧКОГ великана (ФОТО)

НЕОЧЕКИВАНИ ПРЕОКРЕТ: Репрезентативац Србије из енглеског иде у редове ИТАЛИЈАНСКОГ великана (ФОТО)

У другом полувремену за Партизан су играли: Јовичић, Бандаловски, Балажиц, Јевтовић, Милетић, Радин, Марјановић, Саша Илић, Ђуричковић, Голубовић, Божинов. Црно-бели су предност дуплирали већ у 47. минуту. Петар Ђуричковић је опалио по лопти са 22 метара, голман Погона одбранио, али на одбитак је натрчао Валери Божинов и рутински погодио циљ. Најлепши детаљ са меча био је погодак Саше Марјановића у 64. минуту. Марјановић је гол за коначних 3:0 постигао одличним ударцем са око 25 метара, чиме је најавио д аће бити велико појачање за црно-беле.

Игра се четвртфинале, а Мажић је добио нови задатак (ФОТО)