НЕВИЂЕНА ДРАМА У ГРУПИ Ф: Највећа сензација у историји Мондијала! (ФОТО+ВИДЕО)

27.06.2018. 15:46
utakmica
утакмица / Извор: Реутерс

Сјајан фудбал.

Највеће изненађење у досадашњем току првенства. Невиђена драма на Мондијалу виђена је на утакмицама групе Ф. Корејци су Немце послали кући са два гола у надокнади времена, док су Швеђани потпуно заслужено, сјајном партијом и са три постигнута гола обезбедили место у нокаут фази. Панцери су први пут после 80 година отишли кући пре осмине финала! Швеђани иду у нокаут фазу са првог места, док ће Мексико као другопласирани наставити такмичење.

ЧИТАВА РУСИЈА ЋЕ НАВИЈАТИ ЗА СРБИЈУ! Амбасадор Александар Чепурин послао моћну поруку "орловима"!

КОЛЦЕ ИЛИ САМБА? Крстајићеви Орлови спремају свилен конац за моћни Бразил

СТИЖЕ У МОСКВУ: Муслин долази на меч Србија - Бразил

КРАЈ УТАКМИЦА

90 6. минут - ГОООООООООООООООООЛ за Кореју! Панцери послати кући са последњег места на табели.

90 3. минут - ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ за Кореју! Након гледања ВАР-а утврђено је да офсајда нема, јер је Крос додао лопту корејском играчу. Немци иду кући!

88. минут - Крос је имао шансу да буде поново херој, међутим његов шут сјајно зауставља голман Корејаца.

87. минут - Каква шанса за Хјумелса, сјајан центаршут искористио је штопер Бајерна, шутирао је главом али лопта је отишла преко пречке. Панцери све нервознији, пред елиминацијом су.

85. минут - Потпуна иницијатива Панцера, треба им гол за пролаз у нокаут фазу и покушаће све да ураде да дођу до њега.

81. минут - Најбоља прилика за Мексиканце, Ћићарито је сјајно примио лопту на груди после центаршута и невероватно је шта је промашио.

nemacka
немацка / Извор: Реутерс

80. минут - Имали су Корејци контру три на два, међитом невероватно је како нису боље искористили ову сјајну шансу.

79. минут - Сон је имао шансу и то какву. Шутирао је са леве стране капитен Корејаца Сон, међутим лопта је прозујала поред леве стативе.

74. минут - ГОООООООООООООООООЛ за  Шведску!! Велики кикс Веласкеза, проследио је лопту у своју мрежу! Каква драма у групи Ф до самог краја.

71. минут - Гомез је био у шанси, лаи није искористио сјајно убацивање са десне стране, без голова и даље у Казању.

66. минут - Могла је Кореја до гола, Мун је соло акцијом пробио међутим спетљао се у завршници.

62. минут - ГОООООООООЛ за Шведску! Са беле тачке погодак постиже Гранквист. Опасно се закувало!

60. минут - Пенал за Шведску!

58. минут - Уместо Кедире, улази Гомез. Јоаким Лев појачава напад, сад тек креће прави фудбал.

56. минут - Ко излази из игре због повреде. Мења га Ванг. На другој утакмици Ларсон излази из игре такође због повреде, у игри Андерсон.

52. минут - Вернер је имао сјајну шансу за Немце, лопта је пролетела поред леве стативе.

51. минут - ГООООООЛ за Шведску! Аугустинсон је стрелац, тренутно са оваквим стањем, Шведска би ишла у нокаут фазу.

48. минут - Каква прилика за Немце, најбоља на мечу. Леон Горецка је сјајно шутирао главом, међутим голман сјајно брани.

ПОЧЕЛО ЈЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

Крај првог полувремена - Без голова у првом делу игре

45 2. минут - Одлична шанса за Берга, међутим нападач Шведске погађа спољни део мреже.

40. минут - Хјумелс се спетљао у казненом простору након корнера који је извела Немачка, није успео да спроведе лопту у мрежу. У Јекатеринбургу Вела је имао шансу, пуцао је са ивице шеснаестерца, лопта пролази изнад пречке.

39. минут - Вернер је био у доброј прилици, међутим његов шут је изблокиран и лопта одлази у корнер.

33. минут - Опет шанса. Берг главни актер, лопта завршава изнад пречке.

31. минут - Шанса за шансом у Јекатерибнургу. Сјајна прилика за Швеђане, шут са неколико метара под пречку, Очоа је маестрално реаговао.

30. минут - Ћићарито је играо руком у казненом простору, судија после гледања ВАР-а показује само на корнер!

27. минут - Ларсон зарађује жути картон и уколико Шведска прође у нокаут фазу, неће играти.

25. минут - Сон је био у шанси која је могла донети предност Кореји, међутим шут је пролетео изнад пречке.

22. минут - Одличан фудбал у Јекатеринбургу, шансе на све стране.

utakmica

19. минут - Најбоља прилика на мечу за Корејце! После слободног ударца, Нојер није био сигуран и у последњем тренутку избацује лопту испред Суна.

18. минут - Каква прилика за Мексиканце ниоткуда! Грешка дефанзиваца Шведске, Карлос Вела је сјајно покушао шутем са 20-ак метара међутим лопта пролази тик уз стативу.

17. минут - Шведска делује много озбиљније и за сада је бољи ривал од Мексика.

14. минут - Добра је то прилика била за Немце, након што су имали ситуацију четири на три међутим од свега само корнер.

12. минут - Шведска озбиљно прети, сјајан покушај Маркуса Берга маказицама након корнера међутим лопта је завршила поред леве стативе. Срећа за Мексиканце.

utakmica

9. минут - Први жути картон на мечу зарадио је Корејац Јунг.

6. минут - Форсберг је имао сјајну шансу за Швеђане, пуцао је из слободног ударца са ивице шеснаестерца, лопта је ишла под пречку али је Очоа сјајно интервенисао.

2. минут - Прилика за Шведску. Прво узбуђење на стадиону Јекатеринбургу. Лопта је пала у казненом простору Мексика, али није стигла до Оле Тоивонена.