АБА ЛИГА: Будућност рутински славила у Чачку

02.12.2023. 22:28
KK Budućnost
KK Будућност / Извор: ФОТО: АБА лига/Душко Радишић

Пресудила трећа четвртина.

Кошаркаши Борца поражени су у Чачку од Будућности са 67:86 (11:20, 23:15, 15:30, 18:21), у мечу 10. кола  АБА лиге.

После изједначеног првог полувремена (34:35) Подгоричани су одиграли сјајно у трећој четвртини коју су решили у своју корист са 15 поена разлике и тако трасирали пут ка сигурном тријумфу.

ХАОС У ИСТАНБУЛУ: Мадара навијачи погодили у главу, Алимпијевић срушио Фенер (ВИДЕО)Jam Madar

САМО ЗА ЉУБИТЕЉЕ СТАТИСТИКЕ: Ево по чему је Васа Мицић на првом месту у НБАVasilije Micić

САМО ЗА ЉУБИТЕЉЕ СТАТИСТИКЕ: Ево по чему је Васа Мицић на првом месту у НБА

Кампацо: Гледам све Звездине утакмице у ЕвролигиFakundo Kampaco

Кампацо: Гледам све Звездине утакмице у Евролиги

Најефикаснији код Борца био је Данило Тасић са 22 поена, а пратили су га Алекса Ускоковић са 15 и Роналдо Сегу са 14 поена.

Будућност су до победе предводили Џакори Вилијамс са 15, Владимир Михаиловић са 12, Јоан Макунду и Петар Поповић са по 11 и Марвин Џонс са 10 поена.

Борац има четири победе и шест пораза, а Будућност је на скору од седам победа и три пораза.

У наредном колу, Борац ће гостовати Задру, док ће Будућност дочекати ФМП.