МОЖЕ И ДЕСНОМ! Прелеп гол Тадића, пласирао је МИЛИМЕТАРСКИ ПРЕЦИЗНО! Сви једва чекамо репрезентацију (ВИДЕО)

21.03.2021. 22:38
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Фото: Twitter printscreen/MN Press

Фантастичан ударац.

Српски репрезентативац, Душан Тадић, постигао је гол у победи Ајакса над Ден Хагом (5:0), у 27. колу холандске Ередивизије.

5% ВИШЕ ЗА КЛАЂЕЊЕ - Уплати депозит преко картице и освоји бонус

НЕРЕАЛНО! Борјан срео Мохамеда Салаха на аеродрому! Открио о чему су причали, БОЛНА ТЕМА за Египћанина

ВРХУНСКА ФОРМА ЖИВКОВИЋА! Постигао два гола, а видите ову ВОЛЕЈЧИНУ! Само да настави у државном дресу (ВИДЕО)

Пред одлазак на одмор, капитен "копљаника" искористио је асистенцију Ренша и постигао четврти погодак на Амстердам арени. Претходно су погађали Ренш (11), Бробеј (21), Алварез (32), на крају и Класен за 5:0.

У дербију кола, сјајни АЗ Алкмар победио је ПСВ са 2:0. Победника су одлучили Карлсон у четвртом и Копмеинерс у 68. минуту. Екипи из Ајндховена, на асистенцију ВАР собе, поништен је погодак у 26. минуту.

Одлично игра и бодове убира Виљем Други, предвођен црногорским стручњаком Жељком Петровићем. Остао је непоражен на гостовању Витесеу – 0:0.

Победника није било ни у дуелу Хераклеса и Спарте (1:1). Влоет је у трећем минуту судијске надокнаде времена донео домаћем тиму бод, први гол на сусрету постигао је Ти, у 58.

У првој утакмици дана, Цволе је победио Венло са 2:1. Некадашњи млади репрезентативац Србије, Слободан Тедић, обезбедио је домаћем тиму предност у 66. минуту, изједначио је Гелми у 69, да би коначних 2:1 заокружио Лам, из једанаестерца, у 79.

Ајакс је све ближи титули, са утакмицом мање и 11 бодова предности, осамио се на врху испред ПСВ-а. Исти број бодова (55) има и трећи АЗ Алкмар, Витесе је четврти са 22. Девети Хераклес сакупио је 36, дванаеста Спарта 31, тринаести Цволе 29. Виљем Други је ремијем скочио изнад црте, на петнаесто место, са 22 бода, последњи Ден Хаг има 15.