ШЕСТ ГОЛОВА ЗА ПОЛУВРЕМЕ Српско колце у Франкфурту - Јовић и магичан пас, Костић и СЈАЈНА ЕГЗЕКУЦИЈА (ВИДЕО)

20.03.2021. 16:33
Kostić, Jovič
Костић, Јович / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Мајстори.

Фудбалери Ајнтрахта одиграли су меч 26. кола против екипе Унион Берлина. У првом полувремену је пало чак шест голова и франкфуртски тим је водио 4:2, а на крају је завршено с коначних 5:2.

Фудбалски викенд маратон почиње - Шта пре одиграти?

ПОЛОМИО КОРНЕР ЗАСТАВИЦУ ОД РАДОСТИ: Партизанов голгетер је - штопер Вујачић! Добио ЖУТИ због прославе (ВИДЕО)

УМАР САДИК ЧУПА КОСУ: Његови снови претворили су се у кошмар (ФОТО)

Најлепша акција одиграла се у 39. минуту.

Звезда наставља да меље редом у Суперлиги, а вечерас (19.00) на Маракану стиже Младост из Лучана. Квота да ће црвено-бели остварити Дуплу победу (тријумф и у првом и у другом полувремену) је 1,67. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Младост.

Српски асови Лука Јовић и Филип Костић су одиграли дивну комбинацију по левој страни, а онда је Костић направио дупли пас и са Андреом Силвом.

На крају је голман гостију потпуно избачен, а Костић је мирно реализовао комбинацију и погодио мрежу.

Остали стрелци за Ајнтрахт били су Силва два пута, Андрих (аг) и Чендлер, док је Крусе погодио два пута са друге стране.