НИ МЕСИ НЕ ПОМАЖЕ: Саудијци без Роналда ДЕМОЛИРАЛИ Интер!

01.02.2024. 23:18
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Профимедиа

Спектакл није изостао...

Ал Наср из Саудијске Арабије је у пријатељском мечу победио Интер Мајами из Сједињених Америчких Држава резултатом 6:0 (3:0).

РОНАЛДО И МЕСИ У НЕВЕРИЦИ: Лапортина БОМБА са више од пола терена (ВИДЕО)Kiki

РОНАЛДО И МЕСИ У НЕВЕРИЦИ: Лапортина БОМБА са више од пола терена (ВИДЕО)

БЕЗ ШАНСЕ У ЗВЕЗДИ: Кабић стиже у Торину за 2 МИЛИОНА!Aleksandar Katai i UroÅ¡ Kabić

БЕЗ ШАНСЕ У ЗВЕЗДИ: Кабић стиже у Торину за 2 МИЛИОНА!

ПАРТИЗАН ПУНИ КАСУ: Напустио Хумску и потписао за клуб из Серије А!Stadion Partizana

ПАРТИЗАН ПУНИ КАСУ: Напустио Хумску и потписао за клуб из Серије А!

Кристијано Роналдо пропустио је меч због повреде, док је Лионел Меси заиграо последњих десетак минута.

Ушао је у 83. минуту уместо Сандерленда и тако донекле и учествовао у дебаклу свог тима.

Играли су и Луис Суарес и Ђорди Алба до 70. минута, док је Бускетс одиграо цео меч.  Ал Наср их је прегазио и без Роналда, а Лапорт је постигао гол за Пушкаша без дилеме.

Истакао се највише Талиска, који је блистао против Интера.

Постизао је голове у 10, 51. и 73. минуту за хет-трик. Погађали су још Отавио у трећем и Маран у 68. минуту.