ДРАГОВИЋ БЛИСТА: Штопер којег силно жели Звезда погодио за Аустрију (ВИДЕО)

28.03.2021. 21:40

Реакција у стилу најбољих нападача.

Фудбалска репрезентација Аустрија угостила је селекцију Фарских Острва у другом колу групе "Ф" европских квалификација за Мундијал 2022. године. На полувремену је 3:1.

Није добро почело по домаћина, али велика жеља Црвене звезде, штопер о којем се прича као потенцијалном појачању црвено-белих, покренуо је преокрет на "Ернст Хапел" стадиону у Бечу.

НОВА ТИКЕТ БОМБА! Погођена КВОТА 1502 и парови о којима ће се причати (ФОТО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА СП: Данска спаковала осам комада, Енглеска рутински са Албанијом

УСЛИШЕНЕ МОЛБЕ НАВИЈАЧА: Померен термин меча Звезда - ИМТ

Фарани су до шокантног вођства стигли преко Сонија Натештада у 19. минуту. Међутим, једанаест минута касније, Драговић је у стилу најбољих нападача реаговао у шеснаестерцу гостију и својој селекцији донео злата вредно изједначење.

До краја полувремена мрежу коју чува Гунар Нилсен тресли су Кристоф Баумгарнтер у 37. минуту и још један фудбалер са ових простора - Саша Калајџић.

Млади нападач Штутгарта погодио је у 44. минута на асистенцију Давида Алабе.